Bankiety - Artykuł - Ślub z molo w tle

Bankiety

Ślub z molo w tle

 

Ślub z molo w tle

www.freedigitalphotos.net

Jeżeli ktoś uważałby Sopot za miejsce mocno konserwatywne i przypisane do klasycznego wizerunku Grand Hotelu, popełniłby błąd. Wystarczy rozejrzeć się nieco wśród tego, jak w Sopocie wyglądają wesela. Bo o ile Grand to bardziej miejsce na wytworny bankiet i lekkie oszołomienie przepychem, o tyle wesela organizowane w innych miejscach cechuje lekkość i wielkie nasycenie radością.

Nie jest to w żadnym razie słowo przeciw Hotelowi stojącemu tuż przy molo. Państwo młodzi pojawiają się w jego okolicy znacznie częściej, robiąc sobie pamiątkowe zdjęcia w jego pobliżu, lub na samym molo, korzystając z tego jak malownicze to miejsce. Jednak ilość rezerwacji na wesela w Grand Hotelu nie wystarczałaby nawet wszystkim, których nie ogranicza budżet. A domów weselnych i przygotowanych na taką ofertę restauracji w Sopocie jest sporo. Bądź co bądź typowo wakacyjny sezon nie jest w Polsce bardzo długi i utrzymanie się na rynku w pozostałych miesiącach wymaga dużej aktywności.

Bankiety i wesela to świetna możliwość uzupełnienia oferty dla wszystkich, którzy nie chcieliby prowadzić lokalu tylko przez kilka miesięcy w roku. Koloryt luksusowego uzdrowiska z tradycjami przyciąga tu więcej klientów niż gdziekolwiek – szereg zamówień wiąże się jakoś z dobrymi wspomnieniami z wakacji, wywiezionymi stad przez gości – zatem wszystkie strefy roku uzupełniają się tu i wspomagają zainteresowanie.

Wesela Sopot

 

Restauracje z rabatem

Falafel Bejrut

Falafel Bejrut

Warszawa, ul. Nowolipki 15

RABAT 50%

czytaj więcej

Kanibal v2

Kanibal v2

Warszawa, Chłodna 11

RABAT 24%

czytaj więcej

Restauracja Rozmaryn

Restauracja Rozmaryn

Kraków, ul. Kobierzyńska 47

RABAT 20%

czytaj więcej

 

Aktywność na Forum

restauracje-toprestauracje-top

PRZEJDŹ NA FORUM