Bankiety - Artykuł - Piękne wesele, piękne zdjęcia, piękne wspomnienia

Bankiety

Piękne wesele, piękne zdjęcia, piękne wspomnienia

 

Piękne wesele, piękne zdjęcia, piękne wspomnienia

www.freedigitalphotos.net

Wiele par młodych decyduje się na ślubną sesję zdjęciową w innym terminie, niż przypada wesele. A może zrobić inaczej? Może sesję połączyć z weselem tak, by można było wkomponować w zdjęcia wszystkich gości? Będzie to nie tylko wspaniała zabawa, ale też piękna pamiątka dla każdego zaproszonego na przyjęcie. Jednak do tego celu należy mieć odpowiednią restaurację, z pięknym otoczeniem.

Aby zrealizować taki plan warto więc wybrać Dworek Białoprądnicki w Krakowie. Stylowe wnętrza, w tym cudowne piwnice, z przepięknymi cegłami podkreślonymi przez doskonale dobrane oświetlenie oraz piękny park, to idealne miejsce na wesele z sesją zdjęciową. Można się zdecydować zarówno na przyjęcie wewnątrz, jak i na zewnątrz Dworku, tworząc niepowtarzalnie piękne aranżacje. Menu zaczyna się od 195 złotych, co nie jest ceną wygórowaną, jak na krakowskie standardy. Dodatkowo należy zadbać o alkohol, ciasta, oraz tort, gdyż tego restauracja nie zapewnia. Istnieje też możliwość indywidualnego ustalenia menu oraz zamówienia dekoracji, jeżeli klient ma swoją wizję i chce ją zorganizować.

Doświadczenie w organizowaniu bankietów, wesel i innych przyjęć da pewność, że każde życzenie zostanie spełnione na najwyższym poziomie. To da z kolei młodej parze pewność, że będzie się świetnie bawić oraz możliwość pełnego uczestnictwa w przyjęciu i sesji zdjęciowej. Nie można bowiem nie wykorzystać takich wnętrz i otoczenia.

Wesela Kraków

 

Restauracje z rabatem

Falafel Bejrut

Falafel Bejrut

Warszawa, ul. Nowolipki 15

RABAT 50%

czytaj więcej

Kanibal v2

Kanibal v2

Warszawa, Chłodna 11

RABAT 24%

czytaj więcej

Restauracja Rozmaryn

Restauracja Rozmaryn

Kraków, ul. Kobierzyńska 47

RABAT 20%

czytaj więcej

 

Aktywność na Forum

restauracje-toprestauracje-top

PRZEJDŹ NA FORUM