Bankiety - Artykuł - Elegancko i zielono na Śląsku

Bankiety

Elegancko i zielono na Śląsku

 

Elegancko i zielono na Śląsku

www.freedigitalphotos.net

Śląsk nie musi być szary, nieprzyjazny i wiecznie w biegu. Tu również można zorganizować wesele piękne, dostojne, wśród zieleni. W Katowicach jest restauracja Murckowianka, która właśnie to umożliwi. Zaraz za bramą, gości wita pięknie utrzymany ogród i patio, gdzie można zasiąść i podziwiać zieleń i kolory kwiatów. Jednak nie warto zatrzymywać się na dłużej, należy koniecznie zobaczyć wnętrze restauracji. Oczaruje ono ciepłymi barwami i wyjątkowo pięknym przystrojeniem.

Para młoda nie musi się o nic martwić, obsługa osobiście dba o dekorację sali. Stroją ją w kwiaty, przenosząc gości z wesela na eleganckie przyjęcie. Do dyspozycji gości oddaję również małą salę, równie pięknie ustrojoną i wykończoną z dbałością o najmniejsze detale. Każdy gość poczuje się tu wyjątkowo. Jednak nie tylko dekoracje stanowią o sile tej restauracji. Wieloletnie doświadczenie w organizacji bankietów, wesel, komunii oraz organizowania cateringu dają pewność, że jedzenie będzie smaczne i pięknie podane.

Dodatkowym atutem będzie to, że kucharze czerpiąc z polskiej tradycji kulinarnej, podają te dania w oryginalny, wyjątkowy sposób. Zarówno wesela, jak i bankiety są ustalane z klientem oraz dopasowane do jego potrzeb i oczekiwań. Dlatego właśnie nie ma podanej konkretnej ceny. Właściciele jednak zapewniają, że każdy będzie zadowolony. A za taką oazę spokoju warto zapłacić troszkę więcej, by poczuć powiew elegancji i luksusu.

Wesela Katowice

 

Restauracje z rabatem

Falafel Bejrut

Falafel Bejrut

Warszawa, ul. Nowolipki 15

RABAT 50%

czytaj więcej

Kanibal v2

Kanibal v2

Warszawa, Chłodna 11

RABAT 24%

czytaj więcej

Restauracja Rozmaryn

Restauracja Rozmaryn

Kraków, ul. Kobierzyńska 47

RABAT 20%

czytaj więcej

 

Aktywność na Forum

restauracje-toprestauracje-top

PRZEJDŹ NA FORUM