Bankiety - Artykuł - Fontanna czekoladowa na słodkie życie razem

Bankiety

Fontanna czekoladowa na słodkie życie razem

 

Fontanna czekoladowa na słodkie życie razem

www.freedigitalphotos.net

Pary młode marzą o chwili swojego ślubu i wyobrażają go sobie jako coś najpiękniejszego i najcudowniejszego, kiedy całe życie stanie przed nimi otworem, a dalej będą szli ręka w rękę, ku pięknemu przeznaczeniu. Zawsze razem, zakochani. Jednak, aby ten dzień był naprawdę piękny, muszą wiele się natrudzić i zorganizować wesele, które będą potem mogli z nostalgią wspominać.

Naprzeciw wychodzą im restauracje przedstawiając ciekawe oferty, kusząc cenami i różnymi atrakcjami. Nie inaczej rzecz ma się w Gdańsku, gdzie restauracja o wdzięcznej nazwie Zajazd Srebrny Młyn ma dla młodej pary specjalną ofertę. Dla tych, którzy zdecydują się urządzić wesele właśnie tam, właściciele restauracji udostępniają salę na 80 osób, w okresie letnim ogród, który również można wziąć pod uwagę organizując przyjęcie weselne, obszerny parking przed lokalem, oraz 10 pokoi gościnnych. A dla samej pary młodej w prezencie, aby przyjęcie było naprawdę wyjątkowe, Srebrny Młyn zapewnia szampana, apartament na noc poślubną oraz czekoladową fontannę.

Fontanny z płynną czekoladą, w której można zanurzyć owoce lub ciastka robią ostatnio ogromną furorę na wszelkiego typu przyjęciach. Zakładając, że parze młodej życzy się słodkiego, miłego życia, jest to wręcz obowiązkowy punkt programu. Bez względu na to, czy będzie to huczne przyjęcie w stylu wiejskim, czy elegancki, stonowany bankiet.

Wesela Gdańsk

 

Restauracje z rabatem

Falafel Bejrut

Falafel Bejrut

Warszawa, ul. Nowolipki 15

RABAT 50%

czytaj więcej

Kanibal v2

Kanibal v2

Warszawa, Chłodna 11

RABAT 24%

czytaj więcej

Restauracja Rozmaryn

Restauracja Rozmaryn

Kraków, ul. Kobierzyńska 47

RABAT 20%

czytaj więcej

 

Aktywność na Forum

restauracje-toprestauracje-top

PRZEJDŹ NA FORUM