Bankiety - Artykuł - Obiad na Śląsku

Bankiety

Obiad na Śląsku

 

Obiad na Śląsku

www.freedigitalphotos.net

W stolicy śląska trudno szukać turystów czy niesamowitych pomników przyrody. Jednak mimo to Katowice przyciągają każdego roku wiele osób chcących poznać właśnie ten przemysłowy charakter miasta i okolic. Wtedy zamiast żywić się w pokoju hotelowym często wybieramy restauracje w Katowicach, których jest bardzo dużo. Lecz trzeba pamiętać o tym, że równie często międzynarodowe korporacje decydują się na spotkania biznesowe i konferencje w tym mieście.

Via Toscana, Chata z Zalipia czy Li Long to ciekawe restauracje, choć warto polecić też Kyoto Sushi. Ta lub inna restauracja bankiet w Katowicach przygotuje nam tak wysokiej jakości, że wszyscy pracownicy i kontrahenci z pewnością będą zadowoleni. Nam pozostaje tylko wybór menu i dostosowanie go do wymagań naszego spotkania. Bankiety w Katowicach realizowane są na naprawdę wysokim poziomie, o czym świadczą opinie wielu biznesmenów powracających ze wspomnianymi wyżej szkoleniami właśnie do tego miasta – zamiast do Warszawy czy Krakowa.

Trzeba również pamiętać o tym, że choć przedziały cenowe w lokalach gastronomicznych są bardzo zróżnicowane, to jednak uśredniając i tak cała impreza wyjdzie nas o wiele taniej niż w wspomnianych wyżej miastach, a przy okazji menu może zostać urozmaicone o typowe, Śląskie potrawy.

Mimo swojego charakteru, Katowice są zdecydowanie warte odwiedzenia nie tylko pod względem swoich walorów gastronomicznych – znajdziemy pewnie wiele miejsc, do których z chęcią wrócimy.

Restauracje Katowice

 

Restauracje z rabatem

Falafel Bejrut

Falafel Bejrut

Warszawa, ul. Nowolipki 15

RABAT 50%

czytaj więcej

Kanibal v2

Kanibal v2

Warszawa, Chłodna 11

RABAT 24%

czytaj więcej

Restauracja Rozmaryn

Restauracja Rozmaryn

Kraków, ul. Kobierzyńska 47

RABAT 20%

czytaj więcej

 

Aktywność na Forum

restauracje-toprestauracje-top

PRZEJDŹ NA FORUM