Bankiety - Artykuł - Kulinarne uroki Łodzi

Bankiety

Kulinarne uroki Łodzi

 

Kulinarne uroki Łodzi

www.freedigitalphotos.net

Dla wielu osób podróżujących po Polsce jednym z najmniej przyjemnie kojarzonych miast jest niestety Łódź. Miasto to jest bardzo mocno zaniedbane i wiele budynków wymaga natychmiastowego remontu. Z drugiej jednak strony części osób taki stan rzeczy zdecydowanie się podoba i właśnie w nim upatrują piękna tego miasta.

Jednak trzeba zwrócić uwagę na to, że restauracje w Łodzi są na całkiem niezłym poziomie. Główne zagłębienie tego typu lokali znajduje się oczywiście w samym centrum miasta. Ulica Piotrkowska i jej okolice to miejsce, gdzie z pewnością znajdziemy ciekawe restauracje serwujące bardzo smaczne jedzenie. Czasem warto jednak zejść w niektóre boczne uliczki tego miasta, gdzie znajdują się z początku pozornie ukryte lokale. To właśnie w nich spotkać możemy bardzo ciekawe i przystępne cenowo menu. Jednocześnie nie będziemy zmuszeni do pokrycia gigantycznych kosztów za rachunek.

Choć coraz większą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju fast foody – począwszy od lokali typu MacDonald s czy KFC a na zwykłych budach z kebabem skończywszy, to restauracje w Łodzi mogą zadowolić nawet najbardziej wymagających smakoszy. Trzeba jedynie spędzić nieco czasu i znaleźć miejsce, które idealnie przypadnie nam do gustu. Z pewnością do takiego miejsca będziemy wracać przy każdej wizycie w tym niesamowitym mieście.

Restauracje Łódź

 

Restauracje z rabatem

Falafel Bejrut

Falafel Bejrut

Warszawa, ul. Nowolipki 15

RABAT 50%

czytaj więcej

Kanibal v2

Kanibal v2

Warszawa, Chłodna 11

RABAT 24%

czytaj więcej

Restauracja Rozmaryn

Restauracja Rozmaryn

Kraków, ul. Kobierzyńska 47

RABAT 20%

czytaj więcej

 

Aktywność na Forum

restauracje-toprestauracje-top

PRZEJDŹ NA FORUM