Bankiety - Artykuł - Podróże przez najdłuższą ulicę

Bankiety

Podróże przez najdłuższą ulicę

 

Podróże przez najdłuższą ulicę

Fot. www.freedigitalphotos.net

Łódź zbliża się do Warszawy nie tylko dzięki coraz lepszej komunikacji między tymi miastami. Naturalne było od lat, że stolica przoduje pod względem liczby i jakości restauracji, kawiarni, pubów i lokali, gdzie po wcześniejszym zarezerwowaniu terminu można urządzić wystawny bankiet lub skromne przyjęcie. Gastronomia okazała się być przedsięwzięciem ciekawym i raczej opłacalnym.

Liczba okazji do takich imprez rośnie. Przybywa firm, dla których przyjęcia mają służbowy kontekst – i te są najlepszymi i najczęściej obsługiwanymi klientami. Prywatne bankiety również coraz częściej przenoszą się do wyspecjalizowanych w tym względzie lokali – jeśli zaś z racji krótkiego terminu trudno o znany i obszerny lokal o charakterze restauracji w rezerwie jest catering.

Catering jako pojęcie wywodzi się od obsługi lotnisk, gdzie w taki sposób zapewniano zestawy posiłków dla pasażerów samolotów na średnie czy przede wszystkim długie przeloty. Okazało się, że to ogromnie ekonomiczna, elastyczna i dogodna dla klientów i firm gastronomicznych oferta. I oto także w do niedawna głównie fabrycznej Łodzi firm oferujących taką usługę przybywa. Po pierwsze impuls dały tu coraz liczniejsze przedsiębiorstwa korzystające z podobnych usług. Po drugie okazało się, że i dla indywidualnych klientów to oferta ciekawa, atrakcyjna i mocno zrywająca z dotychczasowymi, utartymi pomysłami. Po trzecie – do głosu doszła ekonomia, sprawiająca, że taki sposób organizowania posiłków jest najzwyczajniej tańszy.

Catering Łódź

 

Restauracje z rabatem

Falafel Bejrut

Falafel Bejrut

Warszawa, ul. Nowolipki 15

RABAT 50%

czytaj więcej

Kanibal v2

Kanibal v2

Warszawa, Chłodna 11

RABAT 24%

czytaj więcej

Restauracja Rozmaryn

Restauracja Rozmaryn

Kraków, ul. Kobierzyńska 47

RABAT 20%

czytaj więcej

 

Aktywność na Forum

restauracje-toprestauracje-top

PRZEJDŹ NA FORUM